Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari i njohur flirton publikisht me supermodelen

Këngëtari i njohur flirton publikisht me supermodelen
January 20
23:03 2019

24-vjeçari Liam Payne na futi të gjithëve në dilemë pasi bëri një koment të pazakonte në foton e Naomi Campbell në Instagram.

Supermodelja postoi një selfie në profilin e saj në Instagram dhe komenti i yllit të “One Direction” sigurisht që nuk kalua pa u vënë re.

“Përsosmëria në një person. Mos ma bëj atë shikimin”, të shoqëruar edhe me emoji-n e puthjes”- i shkroi këngëtari supermodeles 48-vjeçare.

Ky koment ka nxitur reagime të shumta të fansave të këngëtarit, të cilët alodojnë për një romancë të mundshme mes tyre. /Blitz.al/

View this post on Instagram

Pre show ✖️✖️ @louisvuitton 🖤

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Komento
Shperndaje