Blitz

 Breaking News

Kamera e fshehtë/ Niko Komani bllokohet në ashensor, ulërima dhe të shara

Kamera e fshehtë/ Niko Komani bllokohet në ashensor, ulërima dhe të shara
November 10
10:45 2019

“ThumbON” rikthehet sonte në puntatën e dytë në ekranin e Ora Televizion me shumë supriza nga Fatma dhe Aulona. Pas kameras së parë të fshehtë për Rezarta Shkurtën në premierën e “ThumbON”, ky i fundit godet sërish.

I radhës që ka rënë në grackën e “ThumbON” është stilisti i njohur Niko Komani, i cili është klaustrofobik. Gazetari i “ThumbON” Ronaldo Sharka konakton dhe fton Nikon për një intervistë në “ThumbON”,  por Niko ra në grackën e kameras së fshehtë me qëllimin për t’a bllokuar në ashensor. Mos harroni të ndiqni videon e plotë sonte në orën 21:00 në ekranin e RTV Ora.

Share