Blitz

 Breaking News

Ka “vdekur” Enca?

March 28
09:26 2016

klipi "Dreq"

klipi
Picture 1 of 2

 

Mesa duket, e njëjta histori e Era Istrefit e ka prekur edhe Enca Haxhiajn. Menjëherë pasi ka arritur 1 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, Enca ka postuar një foto në rrjetin social dedikuar kësaj “arritjeje”. Shumica e kanë uruar, por papritur kanë shpërthyer komentet “RIP” ndaj këngëtares. Çfarë ka ndodhur? Përse këto reagime?

Nuk dihet nëse këngëtares i ka ndodhur diçka, por mesa dimë ne ajo është në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Por çfarë janë këto reagime dhe përse ndaj Encës? Mund të jenë ndoshta një mënyrë për të tërhequr vëmendjen, edhe pse 1 milion fansa në Instagram i kanë dhënë, në një farë mënyre, vëmendjen e kërkuar.

Apo është një reagim i fansave kundrejt veprimeve të saj të fundit?

Apo… mos ndoshta ka qenë Enca ajo që i ka “shtyrë” fansat t’ i kthejnë këto reagime për t’u bërë pjesë e lajmeve vetëm për pak vëmendje?

Këtë nuk e dimë, ne thjesht po supozojmë. Gjithsesi, urojmë që Enca të jetë shëndoshë e mirë. Më saktë, të jetë mirë se e shëndoshë s’ka ç’e do.

Tags
Share