Blitz

 Breaking News

Ka krijuar shumë tekste për “Portokalli”-në, por kjo poezi për 1-vjetorin e vajzës së tij do t’ju prekë me të vërtetë

Ka krijuar shumë tekste për “Portokalli”-në, por kjo poezi për 1-vjetorin e vajzës së tij do t’ju prekë me të vërtetë
August 15
09:24 2017

Aktori dhe regjisori i njohur, Erion Isai, feston sot ditëlindjen e parë të vajzës së tij. Ajëri mbush plot një vjeç dhe kjo është një nga ditët më të bukura për ish-aktorin e “Portokalli”-së.

Isai është i njohur jo vetëm për rolet e tij në këtë program humoristik, si “Insta Girls”, “Tv Erseka” etj. por ka qenë gjithashtu edhe një nga krijuesit e shumë teksteve të numrave, që ju kanë bërë të qeshni pafund në “Portokalli”.

Ai sot ka krijuar ndoshta tekstin më të bukur dhe të ndjerë për vogëlushen e tij, që do të prekë jo vetëm ata që kanë provuar ndjesinë e të qenit prindër, por këdo që do t’i lexojë këto vargje.

Edhe 100 Ajër edhe nga redaksia e Blitz.al!/Blitz.al

Image may contain: text

Share