Blitz

 Breaking News

Jul Deda thumbon sërish Mirën: “E dështuar…”

Jul Deda thumbon sërish Mirën: “E dështuar…”
November 13
13:52 2019

Fillimisht, nëse nuk jeni në dijeni të sherrit virtual mes Jul Dedës dhe Mira Kazhanit, lexoni lajmin tek linku më poshtë, më pas klinoni butonin “back” në celularin tuaj për të mësuar thumbimin e ri të aktorit për gazetaren!

http://blitz.al/showblitz/thuhet-se-pooor/politika-fut-ne-sherr-julin-dhe-miren-gjejini-nje-burre-qe-te-qetesohet/

Juli, nëpërmjet një postimi të ri në llogarinë e tij në Facebook e quan gazetaren, pa i përmendur emrin të dështuar por që kuptohet qartë për kë e ka, pasi Mira iu përgjigj po në rrjetet sociale.

“Kaq e dështuar je sa çdo kritikë që shkruhet në Facebook, edhe kur nuk të përmendet emri e kupton se bëhet fjalë për ty”– shkruan aktori i humorit në statusin e tij në Facebook duke i bashkangjitur në fund një emoji që qesh “me lot”.

Share