Blitz

 Breaking News

Ju prezantojmë puthjen e parë në publik të Dua Lipas dhe partnerit të saj të ri!

Ju prezantojmë puthjen e parë në publik të Dua Lipas dhe partnerit të saj të ri!
July 10
15:25 2019

Aludime, thashetheme, konfirmime nga burime të afërta… të gjithave u erdhi fundi me këtë zyrtarizim të lidhjes nga vetë çifti: Dua Lipa dhe Anëar Hadid.

Ata janë fotografuar gjatë një festivali muzikor në Londër, ku nuk ngurruan të shfaqnin dashurinë për njëri-tjetrin haptazi. Dhe nëse përpiqeshin të hidhnin poshtë aludimet me “dhe shokët i përqafojmë”, paparacët kanë mundur të sigurojnë një foto të puthjes së tyre të parë publike.

Anwar është vëllai i motrave Hadid, Bella dhe Gigi. Më herët ai ka qenë në një lidhje me Nicola Peltz, por u nda verën e 2018. Ndërkohë Dua u nda vetëm para pak kohësh nga Isaac Carew, i dashuri i saj prej 5 vitesh. /Blitz.al/

 

Share