Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ju nuk e imagjinoni dot në krah të cilit aktor ka pozuar Marina Vjollca!

Ju nuk e imagjinoni dot në krah të cilit aktor ka pozuar Marina Vjollca!
January 11
20:34 2019

Prej disa ditësh Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë duke kaluar disa ditë pushimi në Amerikë. Përveç vizitës në disa vende përrallore ata kanë parë nga afër edhe artistët më të mirë  të filmave në Hollywood.

Pak ditë më parë është mbajtur “Golden Globes” ku yjet e kinematografisë janë nderur me çmime dhe të pranishëm aty ka qenë dhe çifti i njohur, siç dhe e dëshmuan me fotot që publikuan në rrjete sociale.

Sot Marina na ka treguar se ka takuar nga afër një nga ikonat e kinematografisë, aktorin e njohur të cilin vajzat e kanë adhuruar gjithmonë, Antonio Banderas.

Pak minuta më parë bukuroshja shqiptare postoi këtë foto duke na bërë që të gjithëve ne ta kemi zili sadopak.

Padiskutim këto mund të quhen ndër pushimet më të veçanta të Marinës dhe Getoarit./Blitz.al/

 

 

View this post on Instagram

 

The Best! @antoniobanderasoficial

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Komento
Shperndaje