Blitz

 Breaking News

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj thyejnë heshtjen, puthen në emision!

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj thyejnë heshtjen, puthen në emision!
July 03
09:28 2019

Prej disa kohësh është përfolur se Romeo dhe Jonida janë në një lidhje, pavarësisht se janë kapur disa herë mat, asnjëri prej tyre nuk ka pohuar asgjë. Por tashmë duket se ka ardhur momenti i të vërtetës!

Romeo, Donaldi dhe Bora Zemani do të nisin programin e tyre të ri në Tring “Treshat”, ku e ftuar në puntatë të parë është dhe Jonida Maliqi.

Në promon e emisionit, Bora ka pyetur Joniden nëse beson tek dashuria e vërtetë dhe pastaj në një tjetër sekuencë Romeo dhe Jonida shihen duke u puthur.

Epo tani, nuk ka më  vend për aludime, apo jo?/Blitz.al

Share