Blitz

 Breaking News

Jo siç jemi mësuar ta shohim: Kylie Jenner shfaqet pa pikë makijazhi dhe me syze!

Jo siç jemi mësuar ta shohim: Kylie Jenner shfaqet pa pikë makijazhi dhe me syze!
June 26
17:40 2019

Ndonjëherë mendojmë se personazhet e njohur jetojnë 24/7 të kuruar, të veshur me trendet e fundit, me një makijazh dhe stilim flokësh profesional… Por kjo nuk është e vërteta, sepse njësoj si ne dhe ata kanë ditët kur duan të vishen me rrobat më të rehatshme dhe të mos vendosin asnjë grimcë makijazhi në fytyrë.

Dhe një nga këto ditë të Kylie Jenner, paparacët e fotografuan. Ne gjithnjë jemi mësuar ta shohim atë kështu:

ose kështu:

ose maksimumi keshtu:

Por ditën e djeshme, ajo ishte kështu:

Të gjithë ndjekësit po komentojnë faktin se ajo duket tepër ndryshe pa makijazh, por kjo është si Kylie duket për një vizitë te dentisti. /Blitz.al/

Share