Blitz

 Breaking News

“Jam shtatzënë!”-Mënyrat më të bukura që personazhet e njohur dhanë lajmin e ëmbël

“Jam shtatzënë!”-Mënyrat më të bukura që personazhet e njohur dhanë lajmin e ëmbël
May 14
14:30 2019

Për shumë vajza, lajmi më i bukur që mund të marrin është që janë në pritje të ëmbël. E gjithë dashuria me partnerin e jetës kurorëzohet me lindjen e një fëmije. Por për personazhet e njohur, një hapësirë të veçantë merr dhe mënyra si vendosin ta bëjnë publike këtë gjë. Dhe në këtë periudhë të ëmbël lindjesh, martesash, dashurie… ju rikujtojmë 9 mënyrat më të bukura me të cilat ata na lajmëruan se ishin shtatzënë.

Cardi B
Cardi B i surprizoi të gjithë kur zbuloi se po priste një fëmijë, kur u shfaq në Saturday Night Live në 7 Prill. Po, po- ajo thjesht u shfaq me një bark të rrumbullakosur.

Kate Hudson
Kate dhe bashkëshorti i saj, Danny Fujikawa, ja bënë të ditur botës se po prisnin fëmijën e tyre të parë bashkë nëpërmjet kësaj videoje në Instagram, që zbulon dhe gjininë e fëmijës: një vajzë.

View this post on Instagram

SURPRISE!!! 🤱 If you’ve wondered why I’ve been so absent on my social channels it’s because I have never been more sick! It was the most sick first trimester of all my children. Boomerangs have made me nauseous, Superzoom is an easy way to have my head in the toilet, food instagrams make me queezy and thinking too much about insta stories made me even more exhausted than I already had been. If you’ve seen me out and about smiling and pretending like everything is amazing…I was lying! BUT! I have broken through on the other end of that and rediscovering the joys of insta/snap. We have been trying to keep this pregnancy under the radar for as long as possible but I’m a poppin now! And it’s too darn challenging to hide, and frankly hiding is more exhausting then just coming out with it! My kids, Danny, myself and the entire family are crazy excited! A little girl on the way 💕

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Kirsten Dunst
Si fillim, lajmi u përhap në dhjetor që Kirsten Dunst dhe partneri i saj, Jesse Plemons ishin në pritje të fëmijës së parë. Gjithçka u konfirmua me këtë set fotografik të sajin për Rodarte’s Autumn 2018 portrait series.


Khloe Kardashian
Pas shumë muajve spekulime, Khloe dha lajmin se po priste një fëmijë me Tristan Thompson në 20 dhjetor. Çifti postoi këtë foto të adhurueshme ku duket barku i rrumbullakosur nga afër.


Jessica Alba
Jessica dha lajmin e gëzueshëm që ajo dhe bashkëshorti Cash Warren po prisnin fëmijën e tyre të tretë nëpërmjet mënyrës moderne: Boomerang dhe tollumbacë. Dhe sigurisht që dy vajzat e saj, Honor dhe Haven e ndihmuan në këtë pjesë.

Cheryl
Cheryl zbuloi se po priste një fëmijë nga Liam Payne nëpërmjet kësaj reklame të L’Oreal.


Ciara
Ciara vendosi që të zbulonte lajmin në ditëlindjen e saj të 31-të. “Në këtë ditëlindje speciale, mora dashuri me bollëk nga miqtë dhe familja… dhe jap e lumtur t’ju tregoj për një nga dhuratat më të bukura që Zoti mund të japë.”


Beyonce
Kush mund ta harrojë momentin e parë të “takimit” me vajzën e Beyonce dhe Jay Z?

E më pas sërish, askush nuk do harrojë foton kryevepër kur ajo ishte shtatzënë me binjakët./Blitz.al/

 

Share