Blitz

 Breaking News

Ja si do ta shikoni këtë herë Soni Malajn

April 05
07:51 2016

soniii

Bashkëpunimi me Skivin nuk është i vetmi që ka rezervuar Soni Malaj për ne.
Ajo po përgatitet për një tjetër duet, këtë herë me një emër të njohur të skenës muzikore, Genën.
Soni është fotografuar gjatë xhirimeve të videoklipit të këngës dhe duhet ta pranojmë që është më seksi se kurrë.

Këngëtarja po korr shumë sukses me bashkëpunimet e saj e mesa duket kjo gjë i ka shijuar, aq sa vazhdon të sjellë bashkëpunime me emra të ndryshëm të muzikës.

Tags
Share