Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja me kë është shtatzënë transgjinorja shqiptare

March 29
14:16 2016

E njihni Edona James? Nëse jo, turp t’ju vijë!

Djali, domethënë vajza në fjalë është ndër të vetmit shqiptarë të deklaruar si transgjinorë, pra që kanë ndërruar gjini. Tanimë nuk përbën ndonjë çudi që Kujtimi, pra Edona, ka kaluar ylberin, por ajo që na çudit është fakti që mund të jetë shtatzënë.

Ajo ka postuar në Instagram një foto ku dallohet barku i saj i fryrë duke na lënë përshtypjen se mund të jetë shtatzënë. Më pas ajo ka postuar një foto me një djalë të panjohur për publikun me përshkrimin: “Ndoshta unë jam shtatzënë me të!”

Vallë të jetë ky djali babai i fëmijës së Edonës dhe shkenca të ketë evoluar kaq shumë?

Epo, na duhet të presim pak për përgjigjen.

Ja me kë është shtatëzënë transgjinorja shqiptare

Komento
Etiketimet
Shperndaje