Blitz

 Breaking News

Ja ku po i kalon Jona Spahiu ditët e fundit të shtatzënies dhe duket kaq bukur

Ja ku po i kalon Jona Spahiu ditët e fundit të shtatzënies dhe duket kaq bukur
July 29
09:11 2018

Moderatorja e njohur Jona Spahiu vetëm pak kohë ma prë i dha fund beqarisë me partnerin e saj Frenklin Ymeri në një dasëm vetëm me njerëzit e tyre më të afërt. Jona është në një pritje të ëmbël dhe në ditët e fundit të saj.

Por si dhe ku po i kalon ajo këto ditë të fundit të shtatëzënies na e ka treguar vetë moderatorja nëpërmjet disa postimeve në Instagram. Jona duket mjaft bukur dhe pritja e ëmbël i ka dhënë asaj një nur të veçantë. Ajo ndodhet në Itali, Fierence nën shoqërinë e shoqeve të ngushta ku shtatzënia nuk e ka penguar të dal dhe të shijojë pak edhe jetën e natës.

Ne i urojmë Jonës që çdo gjë t’i shkojë sa më mirë.

 

Share