Blitz

 Breaking News

“I gjithë universi në një foto”- Fero i shpreh dashurinë modeles dhe konfirmon lidhjen mes tyre

“I gjithë universi në një foto”- Fero i shpreh dashurinë modeles dhe konfirmon lidhjen mes tyre
November 30
10:20 2018

Prej disa kohësh qarkullojnë lajme në media për lidhjen e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli. Kjo për shkak të disa fotove që të dy kanë postuar në të njejtën kohë, në të njejtin vend, kujtojmë rastin e fotove në Gjermani që ishin dhe nisja e aludimeve për një lidhje midis tyre. Gjithashtu një tjetër pozë e tyre duke u përqafuar qarkulloi para disa javësh në internet.

E megjithatë konfirmim për këtë marrdhënie dashurie, nuk kishte pasur as nga reperi as nga modelja, të paktën deri tani. Kështu, në një foto që Arbenita ka postuar në rrejtin social Instagram, ndër komentet e ndjekësve të saj, shohim dhe atë të Feros i cili shkruan: “I gjithë universi në një foto”, koment i shoqëruar dhe me një zemër.

 

View this post on Instagram

 

I have a lot to be thankful for. I am healthy, happy and I am loved🙏🏽

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Ndërkohë që edhe Arbenita i është përgjigjur: “Më mungon që tani”. Kjo për arsye se lidhja e tyre në fakt, është në distancë pasi modelja jeton në Londër. Sigurisht, pa konfirmimin e tyre përfundimtar nuk mund të jemi të sigurtë për lidhjen mes tyre, e mgjithatë një dedikim si ai që Fero i ka bërë Arbenitës nuk mund t’ja bësh askujt tjetër përveçse njeriut të zemrës. /Blitz.al/

Share