Blitz

 Breaking News

I ftuari mbrohet para prezantueses me prezervativ nga pyetjet hot!

I ftuari mbrohet para prezantueses me prezervativ nga pyetjet hot!
December 05
13:34 2019

Që prezervativi të shërbente edhe si mbrojtës pyetjesh nuk na kishte shkuar mendja. Të paktën kështu është mbrojtur Xhani Demika, i njohur si menaxher i personave V.I.P në vend, teksa ka qenë i ftuar në “Glamour Zone” me Ester BylykunOra News.

Xhani: Prit të mbrohem dhe unë pak.

Ester: Me çfarë po mbrohesh mo?

Xhani: A janë hot pyetjet?

Ai u shfaq në emision me prezervativ, dhe tha se kishte dëgjuar që pyetjet në këtë program ishin ngacmuese, ndaj ai mori masa mbrojtëse.

Share