Blitz

 Breaking News

Humori nuk është më ekskluzivitet thotë Jul Deda, e bëjnë dhe politikanët!

Humori nuk është më ekskluzivitet thotë Jul Deda, e bëjnë dhe politikanët!
February 12
16:08 2020

Aktori i humorit Julian Deda ishte i ftuar sot në emisionin e mëngjesit në televizionin Ora  “Ditë e Re” me moderatorët Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli ku foli gjërë e gjatë rreth zhvillimeve të fundit nga karriera e tij.

“A bëhet humor në Shqipëri”- ishte pyetja e drejtuar nga dy moderatorët dhe  Julian Deda thotë se tashmë kjo fushë nuk është  më ekskluzivitet vetëm i aktorëve por të gjithë duan të bëjnë humor.

Gjatë bisedës Juli tregon dhe si e menaxhon famën dhe si arriti të humbte 14 kg  nga pesha e tij, bisedë të cilën e gjeni të plotë në YouTube .

Share