Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Historia e ish të burgosurit sexy, divorci me gruan aktuale dhe martesa me vajzën e sipërmarrësit milioner

Historia e ish të burgosurit sexy, divorci me gruan aktuale dhe martesa me vajzën e sipërmarrësit milioner
April 04
15:06 2018

Jeremy Meeks mund të quhet përfundimisht një person me shumë fat. Ai  u bë i njohur nga një fotografi e shkrepur  në burg ku ishte dënuar me vjedhje dhe më pas nga bukuria e tij mori edhe famën. Pasi u lirua u kërkua nga shumë kompani të modës me të cilat u angazhua duke sfiluar dhe pozuar. Ajo foto i ndryshoi jetën Jeremy i cili tashmë ka fituar edhe zemrën e vajzës së sipërmarrësit Sir Philip Green.

Në pritje të divorcit nga bashkëshortja e tij dhe pagimit të gjobës nga drejtësia, ish- i burgosuri me sytë prej “akulli” do të realizojë ëndrrën e tij: Të martohet me trashigimtaren Chloe Green dhe të bëhet përsëri një baba. Ai tashmë ka vërtetuar se ka bërë një kthesë në jetën e tij.

 

 

 

Komento
Shperndaje