Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Habit Stresi: Telenovelat turke më mësojnë marrëdhënien nuse-vjehrrë. Po bëhem gati për martesën time

Habit Stresi: Telenovelat turke më mësojnë marrëdhënien nuse-vjehrrë. Po bëhem gati për martesën time
January 25
23:56 2018

Kushdo që e ndjek në Instagram e di se Stresi është fans i telenovelave turke. I ftuar dje rek “Rudina” ai është shprehur se ka një arsye të fortë përse e ndjek “Sulltanesha Kosem” që jepet aktualisjt në Klan.

“Më pëlqejnë shumë të tilla seriale, kanë emocion. Tek këto seriale kam mësuar shumë në lidhje me nuset dhe vjehrrat.

Jam shumë i përgatitur, shoh shumë lloj serialesh dhe përgatitem për martesën time”,-u shpreh reperi i njohur.

 

Komento
Shperndaje