Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Grimieri i familjes Kardashian nuk ndahet dot nga shqiptarët: I vë syrin një tjetër artisteje të njohur!

Grimieri i familjes Kardashian nuk ndahet dot nga shqiptarët: I vë syrin një tjetër artisteje të njohur!
December 30
17:05 2017

Ju tashmë e dini që grimieri i njohur Mario nuk është vetëm i preferuari i familjes Kardashian por edhe i gjithë publikut shqiptar. Kjo sepse ai jo vetëm që e thotë me krenari prejardhjen shqiptare por është edhe shumë i lumtur ta ekspozojë kulturën tonë tek të gjithë të huajt me influencë që i vjen rasti t’i njohë.

Së fundmi Mario ka bërë një koment tek një foto e Bebe Rexhës duke i komentuar: “O e lezetshmeeee”, një koment ky konfidencial çka na lë të kuptojmë se dyshja janë takuar me njëri tjetrin dhe njihen.

Sa bukur kur dy personazhe të njohur në botë por me origjinë shqiptare kanë marrëdhënie të mira bashkë! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje