Blitz

 Breaking News

Genti Lako: Orgesa Zaimi është e llastuar, nuk më ka paguar për kompozimet e mia!

Genti Lako: Orgesa Zaimi është e llastuar, nuk më ka paguar për kompozimet e mia!
February 10
16:17 2020

Fillimisht, nëse nuk jeni në dijeni të sherrit virtual mes kompozitorit Genti Lako dhe Orgesa Zaimit, klikoni tek linku më poshtë dhe më pas ejani sërish në këtë artikull për të mësuar të rejat e fundit.

https://blitz.al/showblitz/thuhet-se-pooor/mashtrime-sme-ke-dhene-asnje-kacidhe-plas-sherri-per-filmin-e-ermal-mamaqit/

Pas lajmit që bëri bujë, Genti Lako ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin e mesditës në Top Channel, “Shqipëria Live” për të sqaruar përplasjen.

 

Genti, ndër të tjera tha se nuk ka asgjë me Ermalin dhe Orgesën, kjo e fundit është një ndër të preferuarat e tij dhe Ermali është një mik i vjetër i kompozitorit, që prej krijimit të “The Dreams”.

Sa i përket akuzave të Orgesës, Genti tha se është Orgesa ajo që nuk ka paguar Gentin për kompozimet duke shtuar se këngëtarja Zaimi është e llastuar. Për më tepër ndiqni videon si më poshtë:

Share