Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Zbulohet gruaja e cila do të sjellë në jetë fëmijën e Kim Kardashian

(Foto) Zbulohet gruaja e cila do të sjellë në jetë fëmijën e Kim Kardashian
September 29
17:18 2017

Kim Kardashian ka vendosur që fëmija i saj i tretë të vijë në jetë nga një nënë dhuruese e cila ka vendosur që të mbajë në bark për 9 muaj fëmijën e Kimit. Identiteti i gruas nuk u bë asnjëhërë i ditur, por ekziston një foto që është publikuar në shtator dhe thuhet se gruaja është një 27- vjecare afro-amerikane. Ajo do ti dhurojë Northit dhe Saintit  një tjetër motër ose vëlla.

  

Tashmë siç të gjithë e dinë Kim nuk është e vetmja që do të bëhet më një tjetër fëmijë, Khloe dhe Kylie janë ato që po përjetojnë për herë të parë ndjesin e shtatëzënisë dhe të mëmësisë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje