Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Vajzat zgjodhën fustane! Chic, class, seksi dhe plot shkëlqim kështu dukeshin të ftuarat e dasmës

(Foto) Vajzat zgjodhën fustane! Chic, class, seksi dhe plot shkëlqim kështu dukeshin të ftuarat e dasmës
August 12
18:46 2018

Vijojnë fotot e personazheve nga dasma e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës.

Detaji që bie në sy në publikimet në Instagram është se vajzat kishin zgjedhur të visheshin class, seksi dhe vetëm me fustane.

E kuqja ka qenë ngjyra që ka mbizotëruar më së shumti. Luana Vjollca, Eneda Tarifa, Alketa Vejsiu zgjodhën të kuqen e dashurisë dhe fustane që i tregonin mjaft bukur.

Komplimentat nuk mungojnë edhe për Amarda Toskën, Kamela Islamajn, Dojna Memën, Miriam Canin etj. Ndiqni në vijim fotot. /Blitz.al/.

Komento
Shperndaje