Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Shihni “kopjet” e shekujve të kaluar të 14 personave VIP

April 19
18:37 2016

Keni dëgjuar ndonjëherë për mitin se çdo njeri i gjallë e ka nga një “kopje” të vetes diku në botë?

Sigurisht që ne nuk mund të gjejmë të gjithë njerëzit që ngjajnë me njëri-tjetrin, ama nëpërmjet kërkimeve po ju paraqesim në galerinë më sipër disa nga personazhet VIP të momentit dhe “kopjet” e tyre të shekujve të kaluar.

Shperndaje