Blitz

 Breaking News

Në dasmën e Elitës dhe Gjikos, Ledri Vula nuk ishte vetëm, por me partneren e tij!

Në dasmën e Elitës dhe Gjikos, Ledri Vula nuk ishte vetëm, por me partneren e tij!
July 12
16:42 2019

Sot Elita Rudi na ktheu pas disa muaj, për të kujtuar dhe njëherë momentet nga dasma e magjishme e saj dhe reperit Gjiko. Ajo ka publikuar foto dhe video nga ceremonia, ndër to dhe të shumë të ftuarve. Dhe sigurisht shoqëria apo kolegët e te dyve e ndezën vërtetë atmosferën.

Por nëse menduat se Ledri Vula kishte shkuar vetëm në praninë e miqve të tij, gaboheni. Gjatë fotove të publikuara ditën e sotme nga Elita, veçojmë një ku shfaqet Kida, Ariana Fejzullahu dhe… Sara Hoxha, partnerja e këngëtarit.

Kjo na bën të kuptojmë që lidhja e tyre ka qenë tepër e ngushtë që vitin e shkuar, dhe tashmë Ledri nëpër evente merr ftesa çift. /Blitz.al/

 

Share