Blitz

 Breaking News

Foto/ Kështu dukeshin çunat dhe gocat e “Përputhen” para famës!

Foto/ Kështu dukeshin çunat dhe gocat e “Përputhen” para famës!
November 14
11:52 2019

Vitet kalojnë me shpejtësi, e kur ndodh që ndonjëherë të hapim arkivat e fotove të disa viteve më parë shohim veten e çuditemi se sa shumë kemi ndryshuar. Kurioziteti është më i madh kur je në qendër të vëmendjes mediatike, siç po ndodh me çunat dhe gocat e “Përputhen”, një format njohjeje-dashurie, një reality bazuar tek ndjenjat, debatet dhe notat e humorit mes çunave dhe gocave që u bënë pjesë e këtij formati për herë të parë në vend. Ndjekësit e tyre po rriten me shpejtëi, ftesat në emisionet më të ndjekur, portalet shkruajnë, njerzit në rrugë i njohin por ne në Blitz.al , në këtë artikull po ju sjellim disa foto të Gerit, Anduelit, Inës dhe Antonetës se si dukeshin ata vite vite më parë.

 

Share