Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Ditëlindja e “çmendur” e Kourtney Kardashian në Meksikë, ashtu siç e prisnim!

(Foto) Ditëlindja e “çmendur” e Kourtney Kardashian në Meksikë, ashtu siç e prisnim!
October 09
15:01 2017

Një nga yjet e Kardashian ka vendosur që ditëlindjen e saj ta festojë në një nga plazhet më të bukura të Meksikës. Kourtney është nënë e disa fëmijëve, por nuk ka nguruar që të bashkojë motrat dhe shoqërinë e saj. Motrat njihen gjithmonë për skandalet e tyre dhe për fotot që bëjnë gjithmonë një bujë të madhe por këtë herë nuk ka pasur diçka përveç fotove të festës. Ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqen duke vallëzuar dhe shijuar momentet e kësaj feste të madhe për ta. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje