Blitz

 Breaking News

(Foto) Detaji i radhës që zbulon Elita Rudi nga dasma është pikërisht fustani!

(Foto) Detaji i radhës që zbulon Elita Rudi nga dasma është pikërisht fustani!
September 20
16:03 2018

Mbrëmjen e nesërme moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko do të lidhin kurorë.  Çdo ditë moderatorja ka zbuluar nga një detaj që lidhet pikërisht me ceremoninë e martesës.

Fillimisht Elita ka zbuluar një foto nga paja e saj, më pas radhën e kishin këpucët “Jimmy Cho” dhe një ditë para dasmës rradha i erdhi fustanit.

Vetëm pak më parë ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku fustani duket paksa në pjesën prapa e përbri shkruan “2”, numrin e ditëve që kanë ngelur nga dita e madhe. Nëpërmjet fotos kuptojmë se elita rudi ka zgjedhur një fustan stil “Princeshe” dhe ne jemi të sigurt që do të duket vërtetë e tillë…/Blitz.al/

Share