Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Arbana Osmani publikon për herë të parë foton e djalit

(Foto) Arbana Osmani publikon për herë të parë foton e djalit
March 31
10:20 2016

Tashmë e dimë të gjithë që prezantuesja Arbana Osmani është gjithmonë shumë e kujdesshme kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Ajo gjithmonë është treguar e rezervuar në këtë pjesë, duke ndarë me publikun shumë pak gjëra që kanë të bëjnë me familjen e saj. Edhe pse, në komentet që fansat i bëjnë në faqen e saj në Instagram, ata vazhdimisht i kërkojnë të publikojë ndonjë foto të djalit të saj, Jonit, maksimumi që ka bërë është të nxjerrë karrocën e tij. Por sot ka vendosur të tregohet pak më zemërgjerë dhe ka publikuar, për herë të parë, një foto me djalin, i cili vetëm pak ditë më parë mbushi 1 vit. Një përqafim i ngrohtë nga mami, për birin…

Shperndaje