Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Aksesori i preferuar i Arbana Osmanit…

(Foto) Aksesori i preferuar i Arbana Osmanit…
November 26
17:59 2016

Moderatorja Arbana Osmani është e njohur jo vetëm për stilin e saj unik në prezantim, por edhe në veshje. Nëse u hedh një sy fotove të saj në Instagram (për ata që nuk e njohin), duket sikur është profili i një blogereje mode, pasi Osmani ka shumë stil dhe i ndjek gjithnjë tendencat më të fundit të modës.

Por Blitz.al ka venë re se moderatorja e njohur e ka një aksesor të preferuar dhe ai është ky kapuç i ngrohtë dimëror. Ngjyra e tij (mustardë) është e kombinueshme me të gjitha veshjet, ndaj dhe moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” nuk ngurron ta përdorë shpesh atë./Blitz.al

1

2

3

Komento
Shperndaje