Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Fluturimi 3470” mund të ketë vazhdim! Soni i thotë PO bashkëpunimit me Flor Mumajesin!

“Fluturimi 3470” mund të ketë vazhdim! Soni i thotë PO bashkëpunimit me Flor Mumajesin!
January 14
00:20 2018

Sot në mbrëmje Soni Malaj ka qenë e ftuar në “Shiko kush Luan! Asaj i është dashur tu përgjigjet disa pyetjeve mbi jetën e saj, personale e profesionale. Një prej tyre ka qenë nëse ajo do të bashkëpunonte sërish me Flor Mumajesin. E vendosur disi në siklet këngëtarja u shpreh se ajo dhe Flori përpara se të ishin të dashur kanë qenë miq kështu që pse jo?

“Pse jo? Ne kemi qenê miq, s’kemi gjë me njëri-tjetrin. Nëse do duhej të bashkëpunonim për diçka humanitare pse jo.”-u shpreh Soni. Vite më parë kur ishin cift, dy këngëtarët i dhanë publikut një baladë tê bukur, “Fluturimi 3470″/Blitz.al/

Komento
Shperndaje