Blitz

 Breaking News

Floriana Garo publikon për herë të parë një foto me partnerin e saj

Floriana Garo publikon për herë të parë një foto me partnerin e saj
June 19
17:22 2019

Floriana Garo prej kohësh është shkëputur nga televizioni, për të ndërtuar një jetë të re krahë partnerit në Gjenevë. Ajo është mama e një vajze, dhe është sërish në pritje të ëmbël.

Ndonëse për partnerin e saj, Enisin dimë nga mediat apo ato pak intervista që Floriana ka dhënë, ajo nuk ka asnjë foto me të në profilin e saj në Instagram.

Të paktën deri sot. Floriana ka publikuar një foto me kolegët në punë pas një prezantimi të biznesit të tyre, dhe aty shfaqet dhe Enisi. Por sigurisht dhe kjo është në kuadrin profesional, dhe mund të na duhet dhe pak kohë derisa Floriana të publikojë një foto me të si burrë e grua.

/Blitz.al/

 

Share