Blitz

 Breaking News

Fjodora Fjora mori dhuratën mijëra euroshe, por prapë është e pakënaqur!

Fjodora Fjora mori dhuratën mijëra euroshe, por prapë është e pakënaqur!
February 14
15:26 2020

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Fjodora Fjora, së fundmi ka qenë kryefjala e mediave. Gjithçka nisi nga një deklaratë e moderatores teksa e ftuar tek “Ftesë në 5”, tha se ka mbajtur vathë që kushtojnë sa një shtëpi. Deklarata e Fjodorës bëri xhiron e mediave por së fundmi një tjetër lajm lidhet me dhuratat dhe paratë.

E ftuar tek “Glamour Zone”, Fjodora tregoi se ka marrë një dhuratë mijëra euro por prap së prapë nuk ngeli kënaqur.

Ester BylykuCila është dhurata më e shtrenjtë që të ka bërë një mashkull?

Fjodora Fjora: Ka pasur raste që disa njerëz mund të kenë dashur të lenë një shenjë në jeten time dhe që unë vazhdoj e sot e kësaj dite ta kem dhe ka qenë diamante sigurisht.

Ester BylykuPër shembull sa mund të ketë shkuar vlera e saj?

Fjodora Fjora Ka kushtuar 3 mijë euro. Prisja pak me shumë të them të drejtën. (qesh) Ishte për shaka sepse e kam vlerësuar shumë dhe ka qenë një dhuratë shumë e bukur.  

Share