Blitz

 Breaking News

Bleu produktin luksoz, Fjodora Fjora mbetet pa para!

Bleu produktin luksoz, Fjodora Fjora mbetet pa para!
February 22
20:27 2020

Pothuajse të gjitha vajzat kanë dëshirë që pjesë të garderobës së tyre të kenë edhe produkte luksi.

Nisur nga kjo autorja dhe moderatorja Dojna Mema ka pyetur Fjodora Fjorën, gjatë intervistës në Pop Culture se cili është produkti i parë i luksit që ka blerë.

“Produkti i parë i luksit që kam blerë.

Ajo është një ccantë Louis Vuitton të cilën e kam blerë në Paris që mbaj mënd aq shumë doja që ta blija saqë ajo kushtoi diku tek 980 euro, nuk i kisha të gjitha lekët me vete dhe ishte vërtetë për të qeshur sepse më tepruan vetëm 15 euro për ti hipur taksisë për të shkuar në aeroport. Dhe kur ka ardhur taksisti i kam thënë kam vetëm 15 euro nëse bën më tepër deri në aeroport më lër të marr një autobus. dhe ai qeshi dhe më tha j nuk ka problem 15 euro do të të marr. Me ccantë LV që kisha blerë imagjino.”- ka treguar Fjodora duke qeshur.

Share