Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fiori Dardha merr vendimin që do e ndryshojë 360° në syrin tuaj

Fiori Dardha merr vendimin që do e ndryshojë 360° në syrin tuaj
June 09
13:52 2017

Moderatorja e njohur e emisionit investigativ “Boom”, Fiori Dardha, ditën e djeshme ka vendosur të ndryshojë tërësisht look. Gjithnjë e kemi parë me flokë të gjatë, herë kaçurrelë e herë të shtrirë. Duket se me ardhjen e verës Fiori ka vendosur që të ndryshojë e gjitha duke i prerë flokët shkurt.

Siç edhe mund ta shihni në foto, është paksa e vështirë të mësohesh me Fiorin e re. Duhet thënë se ky model i shkon akoma edhe më shumë se ai i mëparshmi ose të paktën kështu na duket neve. Le të shpresojmë që Fiori do të mbetet gjithnjë kështu./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje