Blitz

 Breaking News

“Filloi të qante”- Fatma tregon momentin kur i dha lajmin Alfios se do të bëhen me djalë!

“Filloi të qante”- Fatma tregon momentin kur i dha lajmin Alfios se do të bëhen me djalë!
November 14
15:48 2019

Le të futemi direkt e në temë. Bukuroshja Fatma Methasani u rrëfye për herë të parë në ekran rreth shtatëzanisë në programin “Pasditja ime” me Eraldo Rexhon.

Ndër të tjera, Fatma tregoi edhe momentin kur i dha Alfios lajmin se do të bëhen prindër të një djali, pra kur zbuluan gjininë e foshnjes, gjë për të cilën moderatores iu desh të gënjente Alfion duke i thënë se ishte sëmurë.

“Unë i them Alflios, hajde në shtëpi se nuk jam fare mirë dhe do duhet të më çosh në spital. Vjen super shpejt, është e pamundur t’a nxjerrësh nga kuzhina, i bllokohej fryma kur hapi derën, unë i kisha përgatitur një kuti të vogël me ekon, këpucët e bebit, kur pash Alfion që po qante, nga ajo javë e javët e tjera vetëm kemi qarë nga lajmi”- është shprehur Methasani referuar lajmit të gjinisë së bebit, djalë.

 

Share