Blitz

 Breaking News

Fifi pret flokët shkurt fare dhe nuk njihet!

Fifi pret flokët shkurt fare dhe nuk njihet!
November 13
13:23 2019

Kur themi shkurt fare, i referohemi Fifit, këngëtares së njohur e cila gjithmonë është shfaqur me flokët me onde e goxha të gjata.

Së fundmi këngëtarja ka bërë ndryshimin drastik në look. Në fotot e postuara në llogarinë e saj në Instagram shihet shumë ndryshe, flokë të zeza që i shkëlqejnë dhe të gjata deri tek supi.

Goxha mirë Nanush! 🙂

Share