Blitz

 Breaking News

Fero provokon Arbenitën me një tjetër femër, kush është?

Fero provokon Arbenitën me një tjetër femër, kush është?
November 08
11:09 2019

Marrëdhënia e reperit Fero dhe modeles Arbenita u bë një nga më të komentuara këtë vit. E njejta gjë vazhdon pas ndarjes së çiftit. Të dy ata e kanë kuptuar mirë këtë gjë dhe hera herës hedhin thumb-ime për njeri-tjetrin si “ushqim” për media.

Arbenita ditën e djeshme postoi një foto teksa dukej shumë sensuale bashkangjitur së cilës shkruante se ishte mbretëreshë me apo ma një mashkull në krah. Pak orë më vonë Fero mistreci postoi një video i cili shihet në shoqërinë e një femre tjetër të cilës nuk i zbulon indetitetin.

Blitz.al/Ronaldo Sharka

Share