Blitz

 Breaking News

Fejohet ish-banori i Big Brother, Damiano Agalliu

Fejohet ish-banori i Big Brother, Damiano Agalliu
October 16
11:32 2019

Damiano Agalliu ditën e sotme ka dhënë një lajm të gëzueshëm për të gjithë ndjekësit e tij.

Damiano është fejuar ditën e sotme me të dashurën e tij, duke i zyrtarizuar kështu gjërat.

“Për dikë që është vetëm e jotja, që do e kuptosh se është arsyeja e jetës tënde”,-shkruan Damino në postim.

Urimet kanë qenë të shumtë nga ndjekësit dhe nga ish-banorë të tjerë të Big Brother me të cilët dhëndrri ynë ka ndarë eksperiencën në reality show.

 

Share