Blitz

 Breaking News

Eva Longoria zbulon publikisht 2 personazhet që u dehën në dasmën e saj

Eva Longoria zbulon publikisht 2 personazhet që u dehën në dasmën e saj
August 10
12:40 2019

Ja që edhe në Hollywood ka shumë raste në të cilat dy shokë të nuses apo të dhëndrrit bëhen tap.

Eva Longoria ishte e ftuara speciale e emisionit “What Happens Live with Andy Cohen”. Ajo foli për jetën e saj dhe ndër të tjera iu përgjigj dhe disa pyetjeve pikante të moderatorit.

Në vitin 2016 ajo u martua me Jose Baston dhe në dasmë. siç ndodh shpesh ka patur dy personazhe që janë dehur më shumë se gjithë të ftuarit e tjerë.

Ata janë dy  personazhe të komentuar të ‘Hollywood-it’ , Victoria Beckham dhe Ricky Martin.

Duket se Victoria dhe Ricky e kanë shijuar në maksimum dasmëne  dy miqve të tyre dhe nuk jaqnë kursyer fare me alkoolin.

Share