Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Europa League – Kukësi përballet me Austria Wien. Formacionet zyrtare…

Europa League – Kukësi përballet me Austria Wien. Formacionet zyrtare…
July 14
20:10 2016

Një përballje e vështirë e pret ekipin e Kukësit mbrëmjen e sotme përballë 24-herë kampionëve të Austrisë, Austria Wien.

Në orën 21:05, në stadiumin “Ernst-Happel-Stadion”, nën drejtimin e italianit Paolo Valeri do të nisë aventura e fazës së dytë të eliminatoreve të Europa League për ekipin shqiptar.

Pas kalimit me sukses të fazës së parë, shpresojmë që edhe këtë herë Kukësi të dalë fitimtar, pavarësisht vështirësisë. Ndeshja do të transmetohet në TVSH.

Ja formacionet zyrtare të ndeshjes:

fukui

Shperndaje