Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Emina sapo na rrëfeu defektin në foton e saj më të ëmbël dhe tani ne vajzat shqiptare ndihemi më të përfaqësuara!

Emina sapo na rrëfeu defektin në foton e saj më të ëmbël dhe tani ne vajzat shqiptare ndihemi më të përfaqësuara!
January 02
11:44 2018

Emina Cunmulaj është e paparë dhe kjo për një fakt të vetëm: modelja ka preferuar të jetë gjithnjë e hapur dhe e sinqertë me ndjekësit e saj.

Teksa ka shkrepur foton e orës 00:00 në natën e 31 dhjetorit krahë bashkëshortit te saj Sam, Emina ka preferuar të tregojë një defekt në fustanin e saj.  Ndonëse nuk e kishim vënë re, tek pjesa poshtë krahut fustani ka qenë pak i madh ndaj modelja shqiptare e ka sajuar duke përdorur një karficë-gjilpërë.

Tani vajza, më thoni, sa prej juve ju ka ndodhur e njëjta gjë? Shumicës sigurisht. Bëri mirë Emina që na kujtoi të tilla marifete tipike shqiptare por sa rë nevojshme janë në këto raste! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje