Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Elita Rudi brenda një kohe shumë të shkurtër u kthehet formave fizike të mëparshme

Elita Rudi brenda një kohe shumë të shkurtër u kthehet formave fizike të mëparshme
March 14
17:28 2019

Vetëm pak ditë më parë, në 21 shkurt Elita Rudi dhe reperi i njohur Gjiko u bënë prindër për herë të parë të një vogëlushi të quajtur Zëri.

Prej muajsh ishim mësuar ta shihnim Elitën me barkun e saj të rrumbullakosur por le të themi sse brenda një kohe shumë të shkurtër ajo ja ka dalë më së miri t’i kthehet formave të saj fizike të mëparshme.

Orë më parë ajo ka publikuar në Instagram-in e saj një foto në të cilën shfaqet në formë të mirë trupore. Duke marrë parasysh që nuk ka kaluar as një muaj nga lindja e djalit, le të themi se Elita ia ka dalë mrekullisht të ketë trupin e format e mëparshme.

Ia vlen të komplimentohet se për një kohë kaq të shkurtër ka arritur të humbasë kilogramët e pashtatzënisë dhe të duket po kaq bukur./Blitz.al/

Komento
Shperndaje