Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Elita dhe Gjiko e pritën 2018-n më romantikë se kurrë! I premtojnë njëri-tjetrit publikisht…

Elita dhe Gjiko e pritën 2018-n më romantikë se kurrë! I premtojnë njëri-tjetrit publikisht…
January 02
15:04 2018

Elita Rudi dhe Gjiko janë një nga ciftet që u konsoliduan gjatë vitit që lamë pas. Shpesh i kanë krahasuar me çiftet nëpër filma pasi dashuria e tyre ngjason me historitë e aventurat. Në kaq muaj bashkë ata kanë treguar se duket se kanë gjetur shpirtin e tyre binjak! Ky është viti i parë që ata e festuan si një cift zyrtar e që sigurisht i dhanë një premtim njëri-tjetrit!

“Nuk ka të shkuar, nuk ka të ardhme, vetëm momente. Bye bye 2017 nga ne të dy!- shkruan Gjiko bashkangjitur një fotoje ku ata shfaqen të përqafuar./Blitz.al/

Komento
Shperndaje