Blitz

 Breaking News

Eli Fara zbulon detaje nga kënga me Stresin për Festivalin e RTSH-së!

Eli Fara zbulon detaje nga kënga me Stresin për Festivalin e RTSH-së!
November 17
11:47 2019

Eli Fara, këngëtarja e mirënjohur shqiptare ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Klanifornia” Televizionin Klan.

Ndër të tjera, Eli u pyet nga moderatorja e emisionit Marina Vjollca për bashkëpunimin me Stresin, për Festivalin e RTSH-së. Këngëtarja, e vendosur në siklet nga moderatorja zbuloi titullin e këngës dhe ca fjalë për reperin. “Kënga do të titullohet “Bohem”, kisha kohë që mendoja një bashkëpunim me një artist interesant, simpatik të brezit të ri që këndon rap, hip-hop dhe Arkimedi është një artist që ka një botë shpirtërore shumë të butë, sensuale”- u shpreh Eli e cila u shoqërua me duartroktije nga publiku në sallë.

Share