Blitz

 Breaking News

Ekskluzive Thumbon/E dashura e Olsi Bylykut i futet muzikës, së shpejti kënga e parë!

Ekskluzive Thumbon/E dashura e Olsi Bylykut i futet muzikës, së shpejti kënga e parë!
January 12
22:00 2020

Pak kohë më parë, teksa shijonte dhe vazhdon e shijon sukseset e karrierës, Olsi Bylyku prezantoi për herë të parë të dashurën simpatike, brunia Egi e cila prej kohësh shoqëron kudo Olsin në eventet në Tiranë.

 

Agjenti 00Thumb ka zbuluar në “ThumbON” në RTV Ora, se Egi, e dashura e Olsit do t’i futet muzikës. Prej disa kohësh ajo e ka menduar seriozisht këtë punë dhe ka nisur nga punët e para si gjetja e producentit muzikor si edhe strategjitë e duhura për të qenë IN në treg.

 

 

Pak kohë më parë, teksa shijonte dhe vazhdon e shijon sukseset e karrierës, Olsi Bylyku prezantoi për herë të parë të dashurën simpatike, brunia Egi e cila prej kohësh shoqëron kudo Olsin në eventet në Tiranë.

 

Agjenti 00Thumb ka zbuluar në “ThumbON” në RTV Ora, se Egi, e dashura e Olsit do t’i futet muzikës. Prej disa kohësh ajo e ka menduar seriozisht këtë punë dhe ka nisur nga punët e para si gjetja e producentit muzikor si edhe strategjitë e duhura për të qenë IN në treg.

 

 

 

Share