Blitz

 Breaking News

E tha më në fund! Ronela konfirmon lidhjen me Zerkën

E tha më në fund! Ronela konfirmon lidhjen me Zerkën
November 17
12:04 2019

E tha, e tha më në fund! Zerka është shpirti binjak i Ronela Hajatit.

E ftuar mbrëmjen e djeshme tek Luana, në rubrikën “Ndaje ose haje”, këngëtarja u pyet se çfarë është Young Zerka për të, pa u menduar shumë, Ronela u përgjigj, bukur, pastër pa gabime:” Shpirt binjak”– duke hequr mënjanë dyshimet e publikut.

Ronela Hajati dhe Young Zerka prej kohësh përfliten në media për një romancë por deri më sot nuk kanë bërë asgjë publike, vetëm disa indicje në rrjete sociale, me deklaratën e Ronelës, kjo e fundit i vuri kapakun dyshimeve.

Share