Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

E shkatërruar dhe pa fat në dashuri! Aktorja e njohur ndahet pas 1 viti…

E shkatërruar dhe pa fat në dashuri!  Aktorja e njohur ndahet pas 1 viti…
August 06
21:03 2017

Publiku nga e gjithë bota e ndoqi me kuriozitet të madh ndarjen e Amber Heard nga aktori i njohur Johnny Depp. Divorci i tyre ka qenë për muaj të tërë në  qendër të mediave rozë derisa sinjalet nga të dyja palët treguan se jeta për ta vazhdonte më së miri. Amber një vit më parë u lidh me miliarderin Elon Musk.  Pas martesës së dhunshme, siç Amber e pasqyroi më vonë, ajo nisi një romancë e cila dukej se fundin e pati shumë të afërt. Edhe një herë fati nuk ka qenë në krahun e aktores së njohur. Burimet pranë çifti janë shprehur se Amber dhe Elon janë ndarë pas 1 vit lidhjeje së bashku.

“Ai i dha fund para një jave. Tashmë gjithçka ka marrë fund mes tyre. Ishte vendimi i tij. Ajo është në Australi tani, ndërsa Elon në Los Angeles”,- ka treguar burimi.

Duket se çifti e kishte shumë seriozisht lidhjen madje thuhej se Amber ëndërronte martesën me multimiliarderin. Jo vetëm kaq, por edhe termi “familje” për aktoren nuk ishte shumë i largët. Amber dhe Elon e konfirmuan lidhjen e  tyre në muajin prill që lamë  pas. Epo, ndërkohë që ish-bashkëshorti Johnny Depp shfaqet herë me një bukuroshe e herë me një tjetër, Amber aktualisht është një beqare e shkatërruar./Blitz.al/

Cheeky

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

Share