Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E pyesin se çfarë marrëdhënie ka me Mirkon, Soni pergjigjet sinqerisht: Ai është babai i vajzës sime, sigurisht që flas!

E pyesin se çfarë marrëdhënie ka me Mirkon, Soni pergjigjet sinqerisht: Ai është babai i vajzës sime, sigurisht që flas!
January 13
23:50 2018

Soni Malaj është ndër këngëtarët për të cilën flitet jo vetëm për projektet e saj në muzikë por edhe për jetën personale.

Mbrëmjen e sotme ajo ka qenë e ftuar në ” Shiko kush Luan” e në një nga lojërat që behen gjatë emisionit, Luana ka shfrytëzuar momentin për ta pyetur mbi jetën e saj. Konkretisht moderatorja e pyeti këngëtaren nëse vazhdon të ketë kontakt me ish-partnerin e saj, balerinin italian Mirko bashkë me të cilin kanë edhe një vajzë.

“Kam kontakte shumë të mira, normalisht është babai i vajzës sime.Komunikojmë shpesh.”- u shpreh Soni duke pranuar se është shumë e hapur me publikun./Blitz.al/

Komento
Shperndaje