Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E lexuam mirë? Miley Cyrus sapo tregoi publikisht se këngëtarja shqiptare i ka marrë zemrën

E lexuam mirë? Miley Cyrus sapo tregoi publikisht se këngëtarja shqiptare i ka marrë zemrën
November 19
10:06 2017

Nuk ka kënaqësi më të madhe se kur lexon disa prej yjeve botërorë, të cilët shumkcën e rasteve i kemi adhuruar prej ekranit të na duken kaq të prekshëm kur ata shprehin konsoderatën e tyre për këngëtarë me origjinë shqiptare.

Njësoj ka ndodhur dhe disa orë më parë kur Rita Ora ka shpërndarë performancën e saj me këngën e fundit ‘Anywhere’ që siç pritej është kthyer në hit.

Ka qenë Miley Cyrus, aktorja dhe këngëtarja e njohur amerikane e cila i ka shkruar: “Kjo këngë është himni im i këtij dimri!” – duke treguar me pak fjalë se është kënga e preferuar e sezonit për të.

Dhe kur e thotë Miley, neve dhe Ritës na mbetet veçse të emocionohemi nga këto fjalë të bukura. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje