Blitz

 Breaking News

E ftuara e fundit për këtë vit e “Xing me Ermalin” është aq e veçantë sa “iu vërsulën” VIP-at

E ftuara e fundit për këtë vit e “Xing me Ermalin” është aq e veçantë sa “iu vërsulën”  VIP-at
December 19
00:28 2018

Në puntatën e fundit të vitit shpesh emisionet mundohen të realizojnë një puntatë të veçantē me të ftuar specialë. Këtë gjë ka bërë dhe Ermal Mamaqi i cili në fakt e ka patur shumë të thjeshtë zgjedhjen e tij. E ftuar në puntatën e fundit për këtë vit do të jetë Amarda Toska.

Vetë Ermali pak më parë ka publikuar një foto të saj në Indtagram ku u kërkon komentuesve që ta pyesin pasi komentet ndaj së shoqes i lexon ai.

Në morinë e komentuesve dallohen dhe shumë personazhe të njohur si Albërije Hadërgjonaj, Eraldo Rexho, Albana Osmani, Ertila Koka, Eneda Tarifa etj.

Disa komplimentojnë e të tjerë pyesin Amin se “çfarē pëlqen tek Ermali që po d mban kaq gjatë./ Blitz.al/

Share